Première nuit ! Pierwsza noc ! Mission Bay

Première halte à la sortie d’Auckland Lundi soir pour notre première nuit dans le Van. Après avoir modifié un peu l’aménagement intérieur du Van, nous partons diner face au port d’Auckland, puis dodo dans les hauteurs afin de profiter de la vue.

Poniedziałek

Nasza pierwsza noc w samochodzie! Po opuszczeniu naszego uroczego pokoju w schronisku, udaliśmy się na zakupy, aby uzupełnić wyposażenie naszego vana. Kupiliśmy mnóstwo praktycznych rzeczy, aby było nam łatwiej i przyjemniej w nim mieszkać, gotować, prowadzić i spać. Aby wszystko było pod ręka i dobrze przymocowane! (bo można się wściec jak się czegoś szuka, a się okazuje, ze zostało schowane głęboko na dnie drewnianego pojemnika pod materacem, toną pościeli i do tego na samym końcu vana! Także teraz to jesteśmy już profesjonalistami w sprzątaniu, porządkowaniu i układaniu – to znaczy podział ról jest mianowicie taki : Baptiste zajmuje się samochodem (sprawdza olej, ciśnienie w kołach, no i powadzi po lewej stronie bo ja się boję) a ja się krzątam w kuchni i pilnuje żeby wszystko było na swoim miejscu.

Pierwsza kolacja przygotowana w naszym vanie została spożyta z widokiem na port w Auckland, a pierwsza noc na wzgórzach Auckland. Rano pobudka z widokiem na port i plaże!

Publicités
Cette entrée a été publiée dans NZ. Bookmarquez ce permalien.

Laisser un commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google+

Vous commentez à l'aide de votre compte Google+. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

w

Connexion à %s